Operator programista CNC

Nie daj się prześcignąć konkurencji! Już teraz sprawdź kurs operatora-programisty CNC, dzięki któremu uzyskasz pracę swoich marzeń. Zostań człowiekiem od zadań specjalnych i zobacz, jakie korzyści odniesiesz, zdobywają nową wiedzę i umiejętności.

Kursy CNC z Numerika

Układ sterowania numerycznego (CNC) to powszechnie wykorzystywana technologia w obróbce materiałów, dokonywanej przez urządzenia sterowane komputerowo, np. tokarki lub frezarki. CNC umożliwia lepszą efektywność, precyzyjną obróbkę i niezwykła powtarzalność, prowadzącą do fantastycznych rezultatów.

Nic więc dziwnego, że operator programista CNC to człowiek poszukiwany przez wielu pracodawców!

Centrum szkoleń i technologii CNC – Numerika, przygotowało listę specjalistycznych kursów, które mają za zadanie przybliżyć Ci posługiwanie się i funkcjonowanie układów sterowania numerycznego. Jednym z nich jest kurs operatora-programisty CNC, który pozwoli Ci obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane maszyny! Dodatkowo staniesz się ekspertem od programowania maszyn i planowania od podstaw procesu obróbki.

Każdy będzie chciał Cię mieć w swoim zespole!

Jak wygląda kurs operatora programisty CNC?

W Centrum Szkoleń Numerika stawiamy na profesjonalizm i praktykę. Możesz zapomnieć o pracach na symulatorach! Podczas naszych kursów CNC bazujemy na m.in.: nowoczesnym centrum frezarskim DMG Mori EcoMill 600V, który jest gwiazdą wśród technologii CNC!

Kurs operatora programisty CNC to aż 80 godzin specjalizacji, podzielonych na 8 dni zdobywania niezbędnej wiedzy i praktyki! Nasi specjaliści przygotowują Cię do pracy poprzez 40 godzin zajęć teoretycznych, na których poruszamy takie tematy jak:

  • Rysunek techniczny
  • Technologia obróbki w tokarstwie i frezarstwie.
  • Sposoby określania miejsca zerowego obrabianego przedmiotu.

Dopiero gdy przyszły operator programista CNC dysponuje wiedzą teoretyczną, przechodzimy do 40 godzin zajęć praktycznych, które opierają się na:

  • Pracy przy frezarskim centrum przemysłowym DMG Mori EcoMill 600V.
  • Pracy przy tokarskim centrum obróbczym Hyundai WIA 230LMA.

Całość zostaje zwieńczona egzaminem, który dla uważnych kursantów jest wyłącznie formalnością.

Co daje kurs operatora programisty CNC?

Nie ma nic gorszego niż brak rozwoju… Świat idzie do przodu, a wraz z nim konkurencja, rynek i technologia. W dzisiejszych czasach brak umiejętności obsługiwania maszyn z układem CNC wyklucza Cię z branży!

Nie możesz do tego dopuścić!

Centrum Szkoleń Numerika przygotowało kurs operatora programisty CNC w oparciu na najnowsze trendy rynkowe oraz technologię. Świadczą o tym zajęcia, przeprowadzane na trzech najpopularniejszych systemach sterowania oraz certyfikat TÜV SÜD w  trzech językach. Jest to niezależna instytucja znana w całej Europie, której certyfikat umożliwia znalezienie pracy poza granicami naszego kraju! Ułatwi Ci to również podstawowa terminologia w języku angielskim, której uczymy na naszych kursach.

Jeszcze przed rozpoczęciem kursu otrzymujesz dane do platformy edukacyjnej, która wprowadzi Cię do zagadnień, poruszanych na zajęciach teoretycznych oraz praktycznych.

Jako operator programista CNC możesz być spokojny o swoje zatrudnienie!

Numerika nawiązała współpracę z ManPower – światowym liderem rozwiązań HR. ManPower z łatwością łączy kandydatów z przyszłym pracodawcą, dopasowując ich pod kątem specyfiki danego zawodu, branży oraz indywidualnych predyspozycji kandydata.

Kurs operatora programisty CNC otwiera przed Tobą szerokie perspektywy!

Pewność rozwoju.

Od lat dbamy o rozwój naszych kursantów. Cieszymy się, gdy możemy obserwować, jak skutecznie podbijają rynek i pną się na szczeblach kariery. Akredytacja Ministerstwa Oświaty, dotycząca naszych szkoleń nie jest najważniejsza… Najbardziej cenimy zadowolenie naszych kursantów, którzy z przyjemnością wracają do nas po więcej. Oni wiedzą, jak ważny jest rozwój.

Teraz Twoja kolej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here