Samsung Galaxy s7 - 5 najciekawszych funkcjonalności tego modelu

Zdaniem wielu branżowych ekspertów Samsung Galaxy S7 to najlepszy telefon, jaki znajduje się na rynku. Co czyni ten model wyjątkowym? Poniżej zajmiemy się omówieniem 5 najbardziej interesujących funkcjonalności nowego sztandarowego telefonu koreańskiej firmy.

Samsung Galaxy – współpraca z kamerą Gear 300 i goglami Gear VR

To, że najnowszy telefon Samsung wykorzystuje powyższe urządzenia, czyni go bezapelacyjnie najlepszym telefonem do gier. Jeszcze do niedawna przeniesienie się do wirtualnej rzeczywistości za pomocą telefonu wydawało się niemożliwe, Samsung Galaxy S7 pokazuje jednak nie tylko, że to się da zrobić, ale sprawia, że wszelkie wykorzystujące powyższą technologię gry działają płynnie, dostarczając nieprawdopodobnych wrażeń. To świadczy o tym, jak imponującą mocą obliczeniową dysponuje nowy Samsung.

Samsung Galaxy S7 – kliknij i dowiedz się więcej.

Wytrzymała bateria

Szybko rozładowująca się bateria to jedna z największych zmór użytkowników smartfonów praktycznie od kiedy tylko pojawiły się na rynku. Ich producenci bardzo długo próbowali poradzić sobie z tym problemem na wszelkie sposoby, aż w końcu udało się to Koreańczykom z Samsung. Dzięki Galaxy S7 możemy zapomnieć o codziennym ładowaniu telefonu i to nawet wtedy, jeśli zmuszamy go do naprawdę intensywnej pracy.

Zdjęcia i filmy świetnej jakości

Konstruktorzy Galaxy S7 postanowili wyjść poza utarty schemat zwiększania ilości megapikseli w aparacie i postawili na rozwiązanie nowatorskie, które faktycznie wprowadza do dziedziny filmowania i fotografowania za pomocą telefonu powiew świeżości. Ilość pikseli w porównaniu do poprzedniej generacji spadła z 16 do 12 mln, jednak zwiększono ich rozmiar i założono jaśniejszy obiektyw, dzięki czemu jakość zdjęć i filmów stała się tak doskonała, że czasami trudno uwierzyć że rzeczywiście zostały wykonane telefonem.

Samsung Galaxy – szybkie działanie

Samsung Galaxy S7 posiada moc obliczeniową, która czyni z niego prawdziwego potwora. Dzięki temu zarówno system operacyjny jak i najbardziej zaawansowane aplikacje (w tym również gry, o których wspomnieliśmy wyżej) działają płynnie i gwarantują użytkownikowi maksimum satysfakcji i efektywności podczas pracy. W telefonie wykorzystano Samsung Exynos 8890, który nie bez przyczyny cieszy się opinią jednego z najlepszych procesorów dla urządzeń mobilnych. Ma aż 8 rdzeni i bez problemów radzi sobie nawet z najtrudniejszym zadaniem.

Wodoszczelność

Niezwykle ważne jest również to, że nowy Samsung jest całkowicie wodoszczelny. Dzięki temu możemy bez obaw używać go nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach – w deszczu, we mgle, w tropikalnej dżungli – tak czy inaczej zachowa stuprocentową sprawność. Co więcej z telefonu tego możemy korzystać nawet wtedy, gdy znajdujemy się pod wodą, choć nie jest rekomendowany profesjonalnym nurkom – na większe głębokości lepiej jednak zabierać ze sobą specjalistyczny sprzęt.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here