Program do fakturowania w 2019 roku

Nowy rok 2019 zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto już teraz zacząć myśleć o postanowieniach, które będziemy chcieli zrealizować. W swoich planach część firm z pewnością będzie miała wybór odpowiedniego programu do fakturowania lub zmianę obecnego. Czasu jest niewiele, dlatego już teraz należy zadać sobie pytania: na czym mi najbardziej zależy? Jakich funkcji oczekuje od programu? Co może wpłynąć na rozwój mojej działalności?

Fakturowanie w 2019 roku

Jeżeli zależy nam na zaoszczędzeniu czasu, który poświęcamy na wystawienia faktur i wypełnianie różnych formalności księgowych warto zainwestować w dobry program do faktur. Co to znaczy dobry? Oprogramowanie, które będzie używane w firmie powinno wyróżniać się przejrzystością. Wygląd i dostępne opcje powinny być tak przygotowane, żeby wdrożenie nowej osoby do jego obsługi zajęło jak najmniej czasu. Takie proste rozwiązanie przygotowała firma Mega-Tech pod postacią programu do fakturowania w 2019 Faktura Small Business.

Jakie funkcje powinien mieć mój program do faktur?

Dobre i przede wszystkim proste oprogramowanie do wystawienia faktur powinno mieć możliwość generowania Jednolitego Pliku Kontrolnego. Chociaż obowiązek jego wystawiania został wprowadzony z początkiem stycznia 2018 to również w 2019 roku przedsiębiorcy będą do niego zobligowani. Program powinien na bieżąco się aktualizować, aby użytkownik miał pewność, że wystawia dokumenty w aplikacji dostosowanej do obowiązujących przepisów. Ciekawą opcją byłaby również możliwość analizy sprzedaży produktów na podstawie automatycznie wygenerowanego raportu. Takie zestawienie pozwalałoby przedsiębiorcy ocenić, w którym kierunku powinien podążać, żeby jego firma się rozwijała. Ważną kwestią jest też ochrona zgromadzonych danych np. poprzez możliwość utworzenia kopii bezpieczeństwa. Ponad to dobrze byłoby, gdyby program posiadał funkcję elektronicznej wysyłki dokumentów do kontrahenta i monitoringu płatności, tak żeby użytkownik wiedział, kiedy zwrócić się do swoich kontrahentów w celu ściągnięcia należności. Te jak i inne opcje dostępne są w programie do wystawiania faktur vat Faktura Small Business.

Nadal nie jesteś pewien czy rozwiązanie będzie odpowiadało Twoim potrzebą? Przetestuj darmową wersję demonstracyjną i sam przekonaj się o jego wszystkich możliwościach. Jeżeli tylko chcesz zacząć rozwijać swoją firmę, wpłynąć na jej płynność finansową bądź wzmocnić swoją pozycję w stosunku do konkurencyjnych branż – nie czekaj i zapoznaj się z programem już dziś!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here