Folia stretch – jak wybrać najlepszą?

0
1369

Prowadzisz sklep, hurtownię, magazyn lub zajmujesz się produkcją? W takim razie musisz wyposażyć się w niezbędne narzędzia, dzięki którym bez problemu będziesz w stanie realizować założenia i zamówienia swoich klientów. Jednym z takich komponentów, jest między innymi folia stretch. Pojawia się jednak pytanie, jak wybrać najlepszą, by była ona w pełni satysfakcjonująca. Spieszymy z udzieleniem istotnych wskazówek, dzięki którym zakup nie będzie stanowić dla Ciebie problemu.

Folia stretch do pakowania ręcznego

Folia stretch do pakowania ręcznego to najbardziej podstawowy element wyposażenia, który powinien znaleźć się dosłownie we wszystkich sklepach, na każdym magazynie i hali produkcyjnej. Poniżej znajdziesz informacje na temat odpowiedniego wyboru między produktami czarnymi i przezroczystymi/

Folia stretch do pakowania maszynowego

Dysponujesz nowoczesnymi urządzeniami pakującymi? Można więc powiedzieć, że Twoja firma jest nowoczesna i postępowa. Warto korzystać z takich rozwiązań, ponieważ doskonale one podnoszą wydajność i efektywność. Folia stretch powinna być jednak dostosowana do konkretnego modelu maszyny, ponieważ w innym wypadku może ona zwyczajnie nie pasować. Zwróć zatem uwagę na informacje odnośnie zastosowania, które powinny znajdować się w opisie lub skontaktuj się ze specjalistą. Pomoże on znaleźć folię dostosowaną do Twoich oczekiwań.

Folia stretch przezroczysta

Przezroczysta folia stretch jest bardzo popularna wśród przedsiębiorców, ponieważ jej cena jest niższa, niż w przypadku produktów czarnych. Minusem folii stretch białej w niektórych przypadkach jest fakt, że zwyczajnie prześwituje i widać, co znajduje się w pakunku. Niektóre opakowania (np. ze sprzętem elektronicznym) posiadają nadrukowane grafiki przedstawiające sprzedawany asortyment, model itp. Nie każdy może chcieć, by zarówno osoby odpowiedzialne za transport, jak i pozostałe osoby widziały, co znajduje się w zamówionej przez nich paczce, ponieważ może być to prezent. Idealnie sprawdzi się jednak w przypadku takich przesyłek, jak np. opony lub przesyłki pakowane bezpośrednio do kartonów sklepowych.

Folia stretch czarna

Warto mieć w zanadrzu takie rozwiązania jak folia stretch czarna. Kiedy z niej korzystać? Oczywiście w sytuacji, gdy planujesz lub musisz wysłać przesyłkę z paczką producenta, gdzie widnieje logo lub model asortymentu znajdującego się wewnątrz. Świetnym przykładem takich sytuacji jest między innymi zakup butów, które przecież dostarczane zawsze są w specjalnym kartonie firmowym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here