Etui iPhone X

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że smartfon iPhone X to najnowocześniejsze urządzenie stworzone przez firmę Apple, które wyróżnia się nie tylko oryginalnym designem, ale przede wszystkim niezwykłymi funkcjami, których nie spotkamy w innych, konkurencyjnych telefonach komórkowych. To najlepiej dowodzi, jak ważna jest ochrona urządzenia przed ewentualnymi uszkodzeniami. A zapewnić ją mogą pokrowce iPhone X.

Idealna ochrona dla bezpieczeństwa swojego smartfona

Natłok codziennych spraw i wszechogarniający pośpiech może odbić się negatywnym echem na kondycji naszego smartfona. Dlatego w sprzedaży znaleźć można szeroki wybór akcesoriów ochronnych, które zabezpieczą przed kurzem, brudem, pyłem, a także uszkodzeniami natury mechanicznej, jak pęknięcie obudowy, ekranu czy awaria elektroniki. Co więcej, dla najbardziej wymagających użytkowników, znajdują się wodoszczelne etui iPhone X, zapewniające wodoszczelność nawet do 25 metrów pod wodą. Przyznać należy, że wydając kilka tysięcy złotych na nowy aparat, pragniemy, aby spełniał on swoje funkcje w należytym zakresie, dlatego posiadanie odpowiednio dobranego pokrowca jest sprawą priorytetową, nie wymagającą bliższych wyjaśnień.

Etui iPhone X zostały tak zaprojektowane i wykonane, aby doskonale poradzić sobie z grozą damskiej torebki czy koszmarem czyhającym w męskiej kieszeni. Wyprodukowane przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Zapewniające idealne dopasowanie, a wszystko po to, aby użytkownik mógł jeszcze bardziej cieszyć się posiadanym modelem.

Widoczne logo producenta

Dla wielu poszukiwaczy etui iPhone X, rzeczą nadrzędną jest nie zakrywanie słynnego znaku firmowego producenta. Jabłko, bo o nim mowa, musi być widoczne, dlatego do wyboru pozostają dwa rodzaje pokrowców. Jeden z nich to przezroczysty, z silikonowym tyłem, wykonany z nowoczesnego i zarazem niezwykle wytrzymałego tworzywa TPU, które chroni przed porysowaniem i uszkodzeniami wynikającymi z upadku. W sprzedaży dostępne są modele wyróżniające się rozmaitym poziomem grubości. Wielu osobom wydaje się, że im grubszy pokrowiec iPhone X wybiorą, tym lepszą ochronę zapewnią swojemu urządzeniu. W istocie jednak, większa ilość gumy znajduje swoje przełożenie na zwiększoną wagę oraz rozmiar telefonu.

Drugi rodzaj ochrony stanowią ultralekkie i cienkie etui wykonane ze skompresowanego poliwęglanu i pancerne case’y łączące metal, gumę i plastik.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here