Czy samodzielne projektowanie etui jest trudne

Nowoczesne technologie poligraficzne dają możliwość pokrywania kolorowymi nadrukami wielu powierzchni. Część firm zajmujących się sprzedażą akcesoriów GSM korzysta z tego typu technologii, oferując klientom możliwość zadrukowania sylikonowych etui różnego rodzaju grafikami. Własnoręczne projektowanie etui zapewnia możliwość stworzenia unikalnego pokrowca, którego nie będzie miał nikt inny.

Jak powstają niepowtarzalne pokrowce?

Samodzielnie projektowanie nakładek sylikonowych do telefonów jest możliwe nie tylko dzięki większej dostępności nowoczesnych technik poligraficznych, ale także za sprawą intuicyjnych kreatorów, które prowadzą użytkownika krok po kroku. Dzięki nim nawet osoby bez doświadczenia nie powinny mieć większych problemów ze stworzeniem barwnego pokrowca. Pierwszym krokiem jest wskazanie modelu telefonu, dla którego chcemy przygotować pokrowiec. Krok drugi to wybór szablonu, czyli wzoru, według którego będziemy ozdabiać powierzchnię etui. Krok trzeci to wybór i samodzielne rozmieszczenie zdjęć lub grafik, zgodnie z opcjami zapewnianymi przez wcześniej wybrany szablon. Krok czwarty to uzupełnienie całości projektu okolicznościowym napisem, co oczywiście możemy pominąć. Przed akceptacją projektu warto skorzystać z opcji podglądu. Gdy wszystko nam odpowiada, składamy zamówienie i czekamy na dostawę pokrowca. Osobiste projektowanie etui nie jest czynnością skomplikowaną i nie zajmuje wiele czasu. Jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych pokrowców.

Czym możemy zdobić etui?

Do nadruków wykorzystuje się zarówno gotowe grafiki, zdjęcia czy rysunki, jak i prywatne fotografie wybrane przez użytkownika. Do zaprojektowania pokrowca możemy wykorzystać każdy rodzaj samodzielnie wykonanego zdjęcia w formacie cyfrowym. Po jego wgraniu do kreatora zdjęcie zostanie automatycznie wyskalowane, by wpasować się w format wcześniej wybranego schematu. Oczywiście projektowanie etui będzie szybsze, jeśli skorzystasz z gotowych grafik udostępnianych z poziomu kreatora. Jeśli jednak zależy Ci na pełnej unikalności i bardziej osobistym charakterze etui, zdecydowanie lepiej zdecydować się na użycie samodzielnie wykonanych fotografii. W zależności od wybranego schematu na powierzchni pokrowca można nadrukować jedno zdjęcie lub kilka, odpowiednio mniejszych.

Wbrew pozorom samodzielne projektowanie etui do telefonu nie jest trudne, a daje znacznie więcej możliwości. Pozwala stworzyć osłonkę idealnie dopasowaną do naszych własnych preferencji. Takie etui to także znakomity pomysł na prezent dla bliskiej osoby, zwłaszcza jeśli do jego przygotowania wykorzystasz wspólne, pamiątkowe fotografie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here