Steam Deck Valve

Konsola przenośna Steam Deck od Valve to nowość na rynku gier, która jeszcze nie miała swojej premiery, jednak już budzi duże emocje wśród fanów gier na konsolę.

Steam Deck to przenośna konsola Valve. Charakteryzuje się wysoką wydajnością, bardzo dobrej rozdzielczości wyświetlacza. Dostępna jest w trzech wersjach, które przede wszystkim różnią się pamięcią, ale również szybkością oraz dodatkami. Ponadto wyposażona jest w baterię, która pozwala na grę nawet do 8 godzin bez ładowania. Zdecydowanie ta konsola jest czymś, co zapełnia pewną lukę na rynku gier.

Konsola przenośna Steam Deck o Valve nie posiada dedykowanych dla siebie gier, jednak pozwala na uruchamianie gier, które gracz posiadana na swoim komputerze. Konsolę Steam Deck od Valve można określić jako przenośny komputer stacjonarny, który służy do grania. Z pewnością będzie to najwygodniejsze urządzenie do grania w trakcie podróży. Jednak Steam Deck to nie tylko przenośna konsola. Można podłączyć do urządzenia myszkę, klawiaturę oraz zewnętrzny wyświetlać i cieszyć się dalej grą.

Konsola przenośna Steam Deck od Valve jest kompatybilna z najpopularniejszymi grami oraz można na niej grać w gry od najpopularniejszych dystrybutorów. Fanie gier GOG, Epic Games Store, Ubisoft Connect czy Origin nie muszą się o nic martwić, a to tylko kilku wydawców gier. Ponadto, konsola prenośna Steam Deck od Valve ma także inną wyjątkową cechę. Można na niej zainstalować również Windowsa!

Jedynie fani gier typu multiplayer mogą zostać niepocieszeni. Jak na razie konsola przenośna Steam Deck od Valve nie posiada odpowiedniego oprogramowania, aby umożliwiać granie w gry multiplayer. Jednak producent Valve zapowiedział prace nad rozwiązaniem tego problemu.

Wszystkie informacje oraz newsy dotyczące konsoli Steam Deck od Valve można znaleźć na lowcygier.pl. Steam Deck to przenośna konsola Valve, a także gorąca nowość, o której warto się dowiedzieć więcej, bo z pewnością rozpoczyna nową erę w dziale konsol przenośnych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here