Siła dwóch aparatów. Huawei P9 Plus w natarciu

Poszukiwanie nowego telefonu to nie lada wzywanie, ponieważ dzisiejsza technologia mknie do przodu w zawrotnym tempie. Producenci smartfonów prześcigają się w nowinkach, które mają zachwycić posiadaczy, a przy tym sprawić, że nowy nabytek będzie lepszy od poprzedniego urządzenia. Czy w chwili obecnej marka sama w sobie nadal powinna być wyznacznikiem jakości, niezawodności i bogatego wnętrza telefonu? Oto Huawei P9Plus, który bez trudu dorównuje flagowcom znanych marek.

Chińczycy też potrafią!

Jak wszyscy dobrze wiemy, obecnie prawie 100% użytkowanych na świecie telefonów oraz większość innych wyrobów bierze się z państw azjatyckich. Nie ważne czy oglądamy mecz na najnowszym ultra cienkim telewizorze, czy też korzystamy ze smartfona jednej z bardziej rozpoznawalnych marek na świecie, a szczególności w USA. Każdy z tych wyrobów ma swoje pochodzenie w mniejszym lub większym stopniu w kraju takim jak Chiny, Tajwan lub Korea. Huawei to marka, która powstała w 1988 roku w Chinach i tam też – a dokładnie w Shenzhen – ma swoją siedzibę do dziś. Firma rozwija się bardzo prężnie, czego dowodem są coraz nowsze telefony, które nie ustępują parametrami popularnym i znanym modelom flagowych producentów. Przykładem tego jest właśnie Huawei P9 Plus.

 Najważniejsze jest wnętrze 

Huawei P9 Plus wyposażony został w wysokiej jakości procesor, który w pełni pozwala się cieszyć użytkowaniem tego telefonu i z pewnością zaskoczy nie jednego posiadacza. Pozwala na to przede wszystkim 64-bitowy procesor Kirin 955 Octa-core (4×2.5 GHz A72 + 4×1.8 GHz A53). Ponadto, producent zadbał też o zasób energii, którą pomieści bateria o pojemności 3400 mAh. Dzięki zastosowaniu technologii szybkiego ładowania, jesteśmy w stanie cieszyć się naszym smartfonem już po 10 minutach ładowania i to przez kolejnych 6 godzin.

Dwa aparaty dają więcej możliwości

Huawei P9 Plus został wyposażony w dwa obiektywy, które razem tworzą aparat główny. Było to możliwe dzięki współpracy z firmą Leica. Owocem tej współpracy jest 12-megapikselowy aparat, w którym obraz powstaje z dwóch obiektywów. Pierwszy z nich odpowiada za wychwytywanie szczegółów, a drugi za nasycenie obrazu barwami. Urządzenie pozwala na dogłębne ustawienie parametrów fotograficznych, co sprawia, że każdy z nas może poczuć się, jak profesjonalny fotograf. Teraz nie umknie nam już żaden szczegół, a zdjęcia możemy zapisywać w formacie RAW, co pozwala na ich późniejszą obróbkę w profesjonalnym programie graficznym. Również przedni aparat został wyposażony w porządną matrycę, bo mającą aż 8 Mpx. Taki wynik znacznie częściej spotykany jest w aparatach głównych. 

Elegancja i styl

Nie da się również nie wspomnieć o wyglądzie telefonu. Smartfon jest nie tylko dobrze wyposażony, ale również bardzo elegancki. Możemy odnieść wrażenie, że jego krawędzie przypominają modele konkurencji, ale Huawei P9 Plus to zdecydowanie lider elegancji zamkniętej w prostych kształtach, wykonanych ze szczotkowanego aluminium lotniczego, o szlifowanych diamentowo krawędziach. Gdzie możemy nabyć ten telefon?
Huawei P9 Plus jest dostępny w Orange Jest to jedna ciekawszych i atrakcyjniejszych cenowo ofert na naszym rynku.

Zdjęcie artykułu: flickr

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here