Czy reklama Allegro ADS to dobry wybór

Reklama Allegro ADS to forma promocji, wykorzystywana na platformie Allegro do lokowania swojej oferty na pierwszych miejscach wyszukiwania. W rezultacie następuje wzrost zainteresowania ze strony odbiorców, co może owocować większą sprzedażą produktów. Reklama jest doskonałym wyborem nie tylko dla dużych, ale również dla małych sprzedawców. Chcesz wiedzieć dlaczego?

Parę słów o Allegro ADS…

Allegro ADS to platforma reklamowa, dzięki której możesz promować swoje produkty wewnątrz platformy oraz poza nią: na Facebooku lub w Google. Istotną cechą tej formy promocji jest sposób rozliczania w formie Cost Per Click. Oznacza to, że koszty reklamy ponosisz dopiero wtedy, gdy potencjalny klient kliknie produkt sponsorowany. Tym samym Twoja inwestycja może się natychmiast zwrócić kilkudziesięciokrotnie.

Jako że Allegro przyciąga miesięcznie około 200 000 000 użytkowników z całej Europy, warto zainteresować się sposobami, które prowadzą do pozyskania przynajmniej małej części tego licznego grona. Co więcej, tylko w Polsce 20 000 000 osób regularnie wykonuje zakupy przez Internet, dlatego oparcie swojego e-commerce o Allegro jest nie tylko rozsądnym, ale przede wszystkim dochodowym rozwiązaniem.

Naturalnie nie wystarczy tylko zainwestować pieniądze w Allegro ADS i liczyć, że reszta „zrobi się sama”. Prowadzenie sklepu wymaga precyzji, wiedzy i znajomości strategii marketingowych oraz biznesowych. Możesz więc próbować zrobić wszystko samodzielnie, poświęcając dziesiątki godzin na działania, co do których nie masz pewności lub może Ci w tym pomóc Pryzmat Media: agencja wyspecjalizowana w reklamach na Allegro.

Czy reklama Allegro ADS to dobry wybór?

Tak, jeśli zrobisz to we właściwy sposób, gdyż dobrze zaplanowana reklama Allegro ADS pozwala:

  • wyprzedzić nawet największą konkurencję,
  • zbudować świadomość marki,
  • zaprezentować nowatorski produkt,
  • zwiększyć sprzedaż organiczną,
  • promować produkt poza Allegro.

Efektem powyższych korzyści jest większy dochód firmy, który można przeznaczyć na wakacje z rodziną lub… Kolejne inwestycje, które przyczynią się do jeszcze większych zysków.

Jak wygląda reklama Allegro ADS?

Oferta reklamowa, którą daje platforma Allegro, dzieli się na kilka rodzajów. W ten sposób wyróżniamy:

  • ofertę sponsorowaną (promowana aukcja znajdzie się na górze listy wyszukiwania produktów lub w lewej kolumnie obok listy wyników),
  • reklamę graficzną (niższa skuteczność sprzedaży, ale wyższa efektywność w budowaniu świadomości marki),
  • remarketing na Facebooku (wyświetlanie konkretnych ofert na Facebooku tym użytkownikom, którzy wcześniej sprawdzali daną aukcję na Allegro),
  • reklamy w Google (wyświetlanie sponsorowanego produktu osobom, które szukają podobnych rzeczy w Google).

Allegro ADS jest więc prawdziwą kopalnią marketingowych skarbów. Trzeba jednak posiąść właściwe narzędzia do pracy, które oszczędzą czas na bezcelowych i bezowocnych działaniach.

Allegro ADS w Pryzmat Media

Pozwól, że pokażemy Ci, jak wygląda kompletna i kompleksowa obsługa Allegro ADS przez Pryzmat Media.

Przede wszystkim projektujemy reklamy, które przynoszą zysk naszym klientom. Regularnie prezentujemy raporty, które wszystko dokładnie obrazują i pozwalają ocenić, czy reklama była skuteczna. W promowaniu produktów korzystamy z reklamy wewnątrz Allegro i poza nim. W rezultacie docieramy również do użytkowników Facebooka oraz osób, korzystających z Google.

Wykorzystujemy pełen potencjał Allegro ADS oraz własną wiedzę marketingową i analizujemy wyniki sprzedaży, oraz statystyki reklam. W efekcie podpowiemy Ci, w których ofertach można wprowadzić innowacje. Analiza pozwala nam również oszczędzać Twój budżet na inwestowanie w te aukcje, które cieszą się większą popularnością. Co więcej, tworzymy raporty wyszukiwania słów kluczowych, których ekspozycja przekłada się na zwiększenie sprzedaży organicznej danych produktów.

Pryzmat Media nie działa jednotorowo. Dogłębnie przenikamy platformę Allegro, wykorzystujemy potencjał Allegro ADS, a następnie z radością obserwujemy rosnące zyski i wyniki sprzedaży naszych klientów. Od Ciebie zależy, czy znajdziesz się wśród nich.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here