Laptopy poleasingowe

Prawie każdy posiada dziś swój własny komputer. Większość decyduje się na zakup laptopa, aczkolwiek wciąż nie brakuje fanów komputerów stacjonarnych. Jeżeli nie zależy nam na mobilności, to jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ komputer stacjonarny będzie znacznie wydajniejszy od laptopa w tym samym przedziale cenowym. Jednak ze względu na to, że we współczesnym świcie ludzie dużo podróżują, to znacznie większą popularnością cieszą się laptopy i ultrabooki. Te drugie na pierwszy rzut oka niczym się nie wyróżniają. Dopiero, kiedy dokładnie się przyjrzymy widać, że są one znacznie cieńsze i lżejsze. Mają także bardziej pojemną baterię.

Wybór laptopa

Podczas zakupu laptopa zwracamy uwagę głownie na takie parametry jak pojemność dysku, taktowanie procesora, ilość pamięci ram oraz parametry karty graficznej. Wielu osobom zależy na bardzo szybkim uruchamianiu się sprzętu i szybkim dostępie do wszelkich plików, dlatego kupują laptopy z niezwykle szybkimi dyskami SSD. Duże znaczenie ma także przekątna ekranu, klawiatura, ilość dostępnych portów USB, wbudowana kamera, głośniki i wiele innych szczegółów. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Należy się zastanowić do czego potrzebny jest nam komputer i czym powinien się w związku z tym cechować.

Postaw na laptopa poleasingowego!

Zakup komputera to duży wydatek. Nie każdy może pozwolić sobie na laptopa, który spełni jego wszystkie wymagania. Dobrym rozwiązaniem jest poszukiwanie używanych sprzętów lub zakup laptopa poleasingowego. Laptopy poleasingowe są najczęściej używane przez rok lub dwa lata, a następnie są sprzedawane. Po sformatowaniu dysku i zainstalowaniu na nowo oprogramowania są one praktycznie jak nowe. Czasem warto też jest oddać takiego laptopa do serwisu, gdzie za niewielką opłatą zostanie rozkręcony, wyczyszczony i wymieniona zostanie taśma termo-przewodząca. Jeżeli czujemy się na siłach, to możemy to również zrobić samemu. Bardzo często przed wystawieniem na sprzedaż firma sama serwisuje sprzęt. Dzięki temu taki laptop poleasingowy jest już zupełnie jak nowy, gotowy do pracy sprzęt.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here