Wyjątkowe oznakowanie produktu języczkiem uwagi klienta. Zobacz, jak w brandingu pomogą Ci naklejki 3D

Wyróżnij się albo zgiń – brzmi naczelne hasło marketingu. I jest w nim sporo prawdy. Jeśli chcesz uczynić swój przedmiot bardziej wyjątkowym w oczach klientów, zainteresuj się nowoczesnymi naklejkami 3D. Zobacz, w jaki sposób pomogą Ci w brandingu.

Naklejki 3D – masowa produkcja, wyjątkowy wygląd

Kreując nowy produkt zastanawiasz się nad możliwościami jego indywidualnego znakowania, co zaowocuje dobrą identyfikacją wizualną marki. Skutecznym i uniwersalnym rozwiązaniem jest zastosowanie naklejek w technologii domingu. Opiera się ona na czteroetapowym procesie produkcji – z wykorzystaniem poliuretanu. Naklejki doming charakteryzują się znacznie większą trwałością od standardowych papierowych i foliowych naklejek, znanych z podatności na wilgoć i przetarcia.

Dlaczego warto zainwestować w naklejki wykonane w technologii domingu?

Forma zamknięta w soczewce jest bardzo interesująca dla oka. O wiele skuteczniej przyciąga uwagę odbiorców niż papierowy odpowiednik. Umieszczona na przykład na froncie urządzenia zdaje się wyglądać jak wytłoczony emblemat, który nadaje danemu przedmiotowi prestiżu i poczucia wyjątkowości. Szeroki wybór produktów tego typu, wykonywanych na indywidualne zamówienie, znajdziesz na stronie internetowej https://polinal.pl/.

Produkcja w duchu ekologii

Współcześnie stosowane żywice poliuretanowe są pozbawione szkodliwej rtęci, co ma niebagatelne znaczenie dla stanu środowiska naturalnego. Użytkownicy, coraz bardziej świadomi szkodliwości produktów chemicznych, chętniej sięgają po bezpieczne dla siebie rozwiązania.

Czym jest technologia domingu?

Czteroetapowa technologia domingu polega najpierw na naniesieniu nadruku na folię, następnie wycięcie odpowiedniego kształtu, by potem na przygotowanym stole roboczym pokryć go warstwą dwuskładnikowej żywicy poliuretanowej i poczekać aż do zakończenia procesu dojrzewania żywicy. Technologia domingu w standardowym wariancie (bez utwardzania przy użyciu UV) świetnie nadaje się do dużych zamówień.

Masowa produkcja o przewidywalnych efektach

Choć forma daje pozór indywidualności każdej wyprodukowanej sztuki, tak naprawdę podlega procesom maszynowej produkcji. Pozwala on za każdym razem uzyskać tak samo dobre, identyczne efekty.

Gdzie znajdują zastosowanie naklejki 3D?

Szerokie zastosowanie naklejek 3D sprawia, że coraz więcej przedsiębiorców interesuje się tego typu formami znakowania. Nadają się one wszędzie tam, gdzie chcemy podkreślić indywidualność cech produktów i usług. Naklejki 3D w technologii domingu sprawdzają się zarówno w branży marketingowej (do przygotowywania materiałów reklamowych, takich jak pendrive’y, breloki czy magnesy), jak również w szeroko pojętej branży budowlanej, sektorze IT czy HORECA.

Reklama dźwignią handlu!

Identyfikacja wizualna pozwala produktom być bardziej dostrzegalnym na sklepowych półkach. Przyciągnięcie uwagi klienta to pierwszy krok do rozpoczęcia procesu zakupowego. Z perspektywy przedsiębiorcy wszelkie działania brandingowe mają na celu utrwalenie świadomości marki wśród konsumentów. Z wyrazistymi naklejkami 3D to proste.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here