Świetny sposób na reklamę Twojej firmy! Rozpieszczaj i zyskuj nowych klientów bez dużego wysiłku!

Otwierasz nową firmę? Wchodzisz dopiero na rynek lub działasz już kilka miesięcy, a chciałbyś zwiększyć grono swoich klientów? Dobrze trafiłeś! Przedstawimy Ci sposób, na zwiększenie popularności Twojej firmy i marki!

Reklama to najskuteczniejszy sposób na pozyskanie nowych klientów. Ważne, aby była przeprowadzona w stosowny sposób, trafiła do konsumenta i spowodowała potrzebę posiadania danego produkt lub usługi u potencjalnego klienta.

Każda reklama musi być indywidualnie spersonalizowana, powinna poruszać kwestie, których potrzebuje klient, a przede wszystkim trafiać do właściwych osób. Idealnym rozwiązaniem dla firm jest email marketing, zatem skuteczną promocją Twojej firmy na pewno będą dobrze przeprowadzone kampanie email.

Kampanie email – jak to wygląda?

Nowi przedsiębiorcy pojawiający się na rynku muszą starać się, aby jak najszybciej zjednać sobie klientów. Dlatego też wielu z nich stawia na profesjonalne akcje promocyjne oraz oferuje przeróżne rabaty. Oprócz pozyskiwania nowych konsumentów ważny jest stały i dobry kontakt obecnymi już klientami.

Posiadając własną działalność musisz zadbać o dobry wizerunek, reklamę oraz promocję. To właśnie w promocji mogą pomóc Ci kampanie email. Kampanie stanowią efektowną formę promocji i skutecznie angażują odbiorców. Polegają na wykorzystaniu poczty elektronicznej, jako narzędzia komunikacji z odbiorcami. Wystarczy, że znajdziesz właściwych klientów i utrzymasz z nimi odpowiedni kontakt, a po kilku miesiącach odnotujesz zyski!

Kampanie email składają się z kilku istotnych kwestii:

  • podstawowej bazy klientów i stałej rozbudowy bazy adresów email
  • zarządzania i wprowadzania zmian do baz adresowych
  • przygotowywania właściwych i mocno angażujących treści
  • regularnej wysyłki newsletterów
  • obsługi informacji zwrotnych (odpowiedzi, zapytania i reklamacje)

Za pomocą kampanii przeprowadzonej z wykorzystaniem poczty elektronicznej stworzysz lojalną grupę konsumentów i będziesz miał możliwość utrzymania z nimi stałej relacji.  Zbudujesz swój własny wizerunek firmy, przedstawisz swoich pracowników i wzbudzisz zaufanie klientów. W szybkim czasie zauważysz, że Twoje zyski wzrastają, a zainteresowanie ofertą Twojej firmy się poszerza.

Kampanie email wykorzystują przeróżne narzędzia, głównie należą do nich:

  •       wysyłka newsletterów
  •       dzienniki elektroniczne
  •       reklamy wysyłane za pomocą poczty internetowej
  •       rabaty i promocje wysyłane za pomocą poczty internetowej

Od czego zacząć kampanię email?

Pierwszym krokiem jest dostęp do bazy klientów, którzy wyrażą zgodę na otrzymanie wiadomości. Jeżeli klienci nie wyrażą zgody na otrzymanie Twoich email to wiadomość może przerodzić się w spam lub od razu trafić do kosza. Zanim rozpoczniemy działania promocyjne za pomocą poczty elektronicznej powinniśmy zdecydować się na usługi firmy specjalizującej się w kampaniach e-mail.

Świetnym przykładem takiej firmy jest REDLINK, czyli profesjonalna działalność, która posiada własny program do mailingu, system mailingowy oraz wieloletnie doświadczenie. Pracownicy REDLINK pomogą Ci stworzyć bazę klientów i wykonywać właściwy mailing do firm o wysokim wskaźniku otwieralności i klikalności. Dzięki temu Twoje wiadomości będą trafiały do właściwych klientów i zostaną napisane w zachęcających i odpowiedni sposób. Dodatkowo każdy newsletter będzie dostarczony w dogodnym czasie (rzeczywistym), a Twoi klienci będą mogli skorzystać z oferty usług lub produktów na bieżąco.

Kampania email to idealny sposób na zwiększenie rozwoju swojej firmy i zyskanie nowych klientów. Nie czekaj, zatem, tylko sprawdź, co może zaoferować Ci redlink.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here