Samsung Galaxy A13

W dzisiejszym świecie smartfony stały się dla nas jednymi z najbardziej potrzebnych urządzeń, z których korzystamy każdego dnia. Niestety wielu z nas nie ma możliwości, żeby pozwolić sobie na topowe urządzenia znanych marek i przez to obawia się o jakość telefonów, które oglądają w sklepach. Spokojnie – smartfon wcale nie musi być drogi, żeby mógł być funkcjonalny, czego świetnym przykładem jest Samsung Galaxy A13. Co możemy powiedzieć o tym modelu i dlaczego to świetny wybór dla kogoś, kto zastanawia się, jaki telefon do 1000 zł wybrać?

Samsung Galaxy A13 – design, którego nie powstydziłby się drogi smartfon

Samsung Galaxy A13 to jeden z najtańszych modeli w całej gamie marki. W wielu podobnych przypadkach z góry zakładamy, że jeśli coś jest niedrogie, to jakość wykonania tego produktu i ogólny komfort wynikający z jego używania nie może stać na wysokim poziomie. Ten niepozorny Samsung do 1000 zł udowadnia jednak, że wcale nie musi tak być i że tanie smartfony także mogą nas zaskoczyć.

Pierwszą rzeczą, jaka zdecydowanie rzuci się w oczy każdemu, kto weźmie do ręki Samsunga Galaxy A13, to jego design. Na tej podstawie nie będzie można stwierdzić, że ten model dysponuje tak niską ceną – wcięcie notch i cztery aparaty na tyle obudowy to coś, czego nie powstydziłby się nawet drogi smartfon.

Oczywiście wygląd jest bardzo ważny w kontekście urządzenia, którego używamy codziennie, trudno jednak powiedzieć, żeby był on najważniejszy. Jak więc przedstawia się Samsung Galaxy A13 w kwestii swoich parametrów?

Ośmiordzeniowy procesor w niedrogim smartfonie

Bardzo często smartfony z niższej półki cenowej nie wzbudzają naszego zaufania przez to, że martwimy się o ewentualne ścięcia systemu, które w najlepszym wypadku uprzykrzą nam korzystanie z telefonu, w najgorszym natomiast całkowicie je uniemożliwią. W przypadku Samsunga Galaxy A13 te obawy są absolutnie bezpodstawne.

To urządzenie posiada wbudowany procesor o ośmiu rdzeniach. To zupełnie wystarczająca ilość w przypadku smartfona, która pozwoli używać go bez najmniejszych zakłóceń i utraty płynności. Dodatkowo użytkownik dostaje tutaj do dyspozycji aż 4GB pamięci RAM.

Samsung Galaxy A13 a zdjęcia

Jedną z najmocniejszych cech tego niedrogiego Samsunga jest jego aparat, a właściwie… pięć aparatów. Jeden z nich jest umieszczony we wcięciu notch na przodzie obudowy, natomiast pozostałe znajdziemy w standardowym umiejscowieniu, czyli na jego pleckach. Co potrafią te matryce?

Zaskakująco dużo, biorąc pod uwagę, że mamy tutaj do czynienia z telefonem z niższej półki cenowej. Zaskakuje już sama rozdzielczość aparatu głównego, która wynosi aż 50MP. Dodatkowe aparaty pełnią różne funkcje – znajdziemy tutaj specjalny obiektyw do makro, ultraszerokokątny czy do wykrywania głębi ostrości.

Takie połączenie pozwoli nam wykonywać dobre jakościowo zdjęcia w niemal każdych warunkach, niezależnie czy będziemy chcieli sfotografować mały kwiat na podwórku, czy może widok pełnego pejzażu. Jedno jest pewne – jeśli ktoś zastanawia się nad tym, jaki telefon do 1000 zł będzie dobrym wyborem do zdjęć – Samsung Galaxy A13 jest zdecydowanie warty rozważenia.

 

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here