Możliwość rezerwowania noclegu bez konieczności bezpośredniego kontaktowania się z recepcją to wygodna opcja nie tylko dla obsługi hotelowej, ale także, a może przede wszystkim dla klientów. Taką rezerwację wykonać można w każdym odpowiadającym danej osobie momencie, bez wychodzenia z domu i konieczności telefonowania do wybranego hotelu, pensjonatu czy ośrodka wypoczynkowego. Wystarczy wejść na stronę, wybrać pokój, wskazać termin pobytu i ewentualnie od razu dokonać płatności. System rezerwacji IdoSell Booking jest kompleksowym systemem rezerwacji noclegów-pokoi, dedykowanym dla hoteli, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, ośrodków SPA lub innego rodzaju ośrodków wypoczynkowych.

Jak to działa?

By skorzystać z systemu rezerwacji IdoSell Booking nie trzeba instalować żadnego skomplikowanego oprogramowania. Proces integracji systemu z aktualną stroną internetową danego obiektu o funkcji noclegowej również jest bardzo prosty i nikomu nie powinien sprawić większych trudności. Oczywiście można skorzystać z gotowego szablonu i w ten sposób stworzyć swoją pierwszą stronę internetową. System rezerwacji IdoSell Booking działa w chmurze, a więc niczego nie trzeba instalować na własnym komputerze, nie trzeba mieć działającego 24h na dobę serwera. Dostęp do systemu jest zdalny, wystarczy przeglądarka internetowa i Internet. Rezerwacje można wykonywać z poziomu komputera lub urządzenia mobilnego tj. smartfona. Wspomniany system rezerwacji to jeden z najtańszych, jeśli nie najtańszy system rezerwacji noclegów, jaki znajdziesz na rynku. System może być wykorzystywany do prowadzenia wszystkich rodzajów rezerwacji w obiekcie hotelowym lub dowolnie innym, który oferuje noclegi, prowadzi wynajem pokoi czy całych apartamentów.

Dla kogo system rezerwacji online?

W związku z tym, że system rezerwacji IdoSell Booking jest jednym z najtańszych i najprostszych w obsłudze systemów tego typu, korzystać z niego mogą praktycznie wszystkie podmioty oferujące noclegi lub świadczące inne usługi podobnego typu. Warto podkreślić, że system dostępy jest w dwóch różnych wersjach. Pierwsza z nich zainteresuje przedsiębiorców oferujących noclegi, a zatem właścicieli lub menadżerów hoteli i pensjonatów, a także osoby oferujące prywatne kwatery na wynajem czy osoby wynajmujące apartamenty. Druga wersja została stworzona z myślą o osobach prowadzących jakiegoś rodzaju wypożyczalnie. Wypożyczających jachty, samochody, a także dla tych osób, które organizują jednodniowe wycieczki itp. W związku z tym, że prezentowany system to najtańszy system rezerwacji noclegów online, warto bliżej zapoznać się z jego funkcjami i wypróbować jego wersję próbną.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here