Jakie programy do mailingów i newsletterów warto użyć

Mailing i newsletter to potężne narzędzie do komunikowania się z klientami oraz budowania z nimi relacji, dzięki czemu stają się oni lojalni wobec danej marki. Jak jednak wygląda ich przygotowanie? Nie obędzie się bez specjalnego programu, który znacznie ułatwi cały proces opracowania i wysyłki wiadomości. Z jakich narzędzi warto skorzystać?

Zobacz: Zestawienie i ranking darmowych i płatnych programów do newsletterów: https://jakwybrachosting.pl/programy-do-newsletterow/

Get Response

Get Response cieszy się dużą popularnością. Jego główną zaletą jest wielofunkcyjność, obejmująca e-mail marketing, automatyzację marketingu, strony docelowe, webinary, formularze, ankiety i CRM. Użytkownik ma do wyboru wiele szablonów, z których może tworzyć strony i wiadomości oraz dostęp do bazy zdjęć, z której może swobodnie korzystać. Narzędzie ułatwia także tworzenie lejka sprzedażowego. Zaletą programu niewątpliwie jest to, że jest on dostępny w języku polskim i dostosowuje wysyłkę maili do lokalnego czasu.

SAREsystem

SAREsystem to platforma również dostępna w języku polskim. Ten program do mailingu zapewne wszystkie niezbędne funkcje do prowadzenia komunikacji z klientami. Jego największym atutem jest możliwość generowania kodów rabatowych i kreskowych, które odbiorcy mogą otrzymać wraz z newsletterem. Umożliwia on również wykonywanie testów A/B czy generowanie raportów w czasie rzeczywistym. Termin wysyłki maili można oczywiście personalizować.

FreshMail

Freshmail to jedno z najczęściej używanych narzędzi do marketingu. Wynika to z jednej strony z jego dużej funkcjonalności, a z drugiej z atrakcyjnej ceny. Jest on również prosty i intuicyjny w obsłudze. Narzędzie umożliwia segmentyzację odbiorców (np. ze względu na płeć czy lokalizację), jak również optymalizowanie czasu wysyłki i wykonywanie testów antyspamowych, które pozwalają sprawdzić, czy mail faktycznie zostanie odebrany przez klientów. Jest to program do mailingu dostępny w języku polskim, można skorzystać z 14-dniowego okresu próbnego.

Active Campain

Active Campain to program, który również można przetestować za darmo. Pozwala on na personalizację maili i kontrolę ich dostarczalności. Niestety, posiada on niewielką liczbę szablonów do wyboru. Oferuje za to darmowy hositng zdjęć, testy A/B, a nawet podstawowe funkcje CRM.

Jak widać, programów do opracowywania newsletterów jest wiele. Pozwalają one na regularną wysyłkę maili, ułatwiają ich przygotowanie, zawierają bazę kontaktów. To duże ułatwienie, z którego warto skorzystać. Trzeba jednak pamiętać, że program to jednak nie wszystko. Trzeba jeszcze tworzyć ciekawe i angażujące treści dla odbiorców,

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here