Jak wyłączyć życzenia urodzinowe na Facebooku

Życzenia urodzinowe to od zawsze tradycja. Urodziny są wielkim świętem osoby, która je obchodzi. Z tej okazji organizujemy imprezy, spotkania z przyjaciółmi czy rodzinne. Facebook także dokłada swoją cegiełkę do uczynienia urodzin wyjątkowym dniem, dzięki opcji składania życzeń urodzinowych przez znajomych. O tym, że któryś z Twoich znajomych ma urodziny informuje Cię powiadomienie. Możesz w nie kliknąć, aby zostać przeniesionym do pola, w którym możesz napisać tej osobie życzenia. Są jednak osoby, które nie są zwolennikami tego typu składania życzeń, dlatego wyłączają tę opcję. Też chcesz to zrobić, ale nie wiesz jak wyłączyć życzenia urodzinowe na Facebooku? Koniecznie przeczytaj poradnik na ten temat na stronie internetowej https://techpolska.pl/zyczenia-urodzinowe-na-fb-jak-je-wylaczyc/ którą prowadzą specjaliści od technologii i social mediów. Tam krok po kroku dowiesz się, jak uniemożliwić znajomym składnie Ci życzeń urodzinowych na tablicy na Facebooku.

Czemu niektórzy nie chcą, aby pisać im życzenia na Facebooku?

Urodziny to zdecydowanie wyjątkowy dzień – kupujemy z tej okazji swoim bliskim prezenty, organizujemy dla nich imprezy – niespodzianki czy po prostu odwiedzamy. Nieodzownym elementem urodzinowego spotkania są życzenia. Niektórzy uważają, że życzenia na Facebooku nie zawsze są szczere – przecież z wieloma znajomymi z Facebooka nie mamy od dawna kontaktu, więc czemu mieliby składać nam życzenia tylko dlatego, że przypomniała im o tym aplikacja? Dlatego wiele osób decyduje się na wyłączenie życzeń urodzinowych na Facebooku. Jeśli też chcesz to zrobić, ale nie wiesz jak, sprawdź poradnik, który pojawi się na Twoim ekranie po kliknięciu w ten link: https://techpolska.pl/zyczenia-urodzinowe-na-fb-jak-je-wylaczyc/ .

Na Facebooku powstał dawno temu pewnego rodzaju „zwyczaj” dodawania zdjęć osoby mającej swoje święto. Nie każdemu się to podoba – często znajomi dodają nasze śmieszne zdjęcia lub takie, na których nie wyglądamy korzystnie. Jeśli chcesz tego uniknąć, lub po prostu nie lubisz mieć zaśmieconego swojego profuli na Facebooku, opcja wyłączenia życzeń urodzinowych jest dla ciebie idealna! Wystarczy, że przeczytasz poradnik z linku powyżej.

Czy da się wyłączyć życzenia urodzinowe na Facebooku?

Tak, wyłączenie życzeń urodzinowych na Facebooku jest możliwe, a do tego całkiem łatwe. Wystarczy wykonać kilka prostych kliknięć, aby usunąć tę opcję ze swojego profilu. Wtedy Twoi znajomi nie będą mieli możliwości napisania życzeń na Twojej osi czasu.

[Głosów:3    Średnia:1.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here