Jak usprawnić rejestrację pacjentów w placówce medycznej

Rejestracja pacjenta w placówce medycznej stanowi wizytówkę przychodni. Sposób obsługi i nastawienie konsultantów obsługujących pacjentów wpływają na ich zadowolenie oraz opinię na temat firmy. Problemem, z którym często spotykają się klienci dzwoniący do przychodni, jest zajęta linia i brak możliwości porozmawiania z konsultantem. Jak temu zaradzić? Warto skorzystać z profesjonalnych narzędzi.

Telefoniczna rejestracja pacjentów Thulium

Innowacyjne oprogramowanie Thulium to narzędzie usprawniające telefoniczną rejestrację pacjentów. Aplikacja zawiera wiele praktycznych funkcji i udogodnień służących zautomatyzowaniu dużej części obsługi telefonicznej, przyspieszeniu procesu rejestracji oraz uzyskaniu lepszego dostępu do danych pacjentów.

Jakie funkcjonalności oferuje system Thulium?

Thulium telefoniczna rejestracja pacjentów to wszechstronne narzędzie wyposażone w kilka bardzo przydatnych funkcji. Aplikacja umożliwia łatwe i wygodne umawianie wizyt telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy (e-mail). Oprogramowanie zawiera menu głosowe IVR, dzięki któremu opracujesz przyjazne komunikaty, wskażesz klientów (np. z określonym pakietem usług) mogących dodzwonić się poza godzinami pracy albo włączysz funkcję kolejkowania połączeń. Praktyczny helpdesk pomoże obsłużyć zapytania kierowane z formularza kontaktowego na stronie internetowej. Jeśli prowadzisz kilka placówek, uniwersalna telefoniczna rejestracja pacjentów umożliwi ich obsługę przez jeden system dla przychodni. Dzięki temu zyskasz większą kontrolę oraz lepszy dostęp do danych klientów.

system Thulium

Nowoczesne oprogramowanie sprawdzi się także w kompleksowym zarządzaniu obowiązkami recepcji. Wielofunkcyjność narzędzia umożliwi pracownikom koordynowanie pracy rejestracji. Umawianie wizyt, odbieranie połączeń, komunikacja mailowa albo poprzez czat na stronie to tylko kilka z zadań, jakie stoją przed konsultantami. Aplikacja Thulium daje możliwość łatwej integracji kilku kanałów komunikacji. Recepcjoniści otrzymają więc powiadomienia o nowych wiadomościach albo nieodebranych połączeniach. Każdy kontakt lub próba kontaktu z pacjentem zostaną zapisane w systemie.

Program Thulium jest szczególnie przydatny w dużych sieciach obejmujących kilka placówek. System pozwala bowiem na prawidłowy przepływ informacji dotyczących pacjentów między filiami. Dzięki historii kontaktów, karcie klienta i łatwej identyfikacji dzwoniącego masz pewność, że każdy pacjent zostanie obsłużony tak samo profesjonalnie, niezależnie od konsultanta czy placówki, do której się dodzwoni.

Najważniejsze korzyści, jakie system Thulium daje placówce medycznej

Stosowanie telefonicznej rejestracji pacjenta Thulium przynosi wiele korzyści. Dzięki modułowi raportowania recepcjoniści zyskują informacje o pacjentach, którzy nie mogą się dodzwonić do placówki. Wiedza ta przełoży się na poprawę odbieralności telefonów, a w efekcie na wzrost liczby wizyt. Opcja oddzwonienia pozwala natomiast na kontakt z każdym klientem. Korzystanie z oprogramowania służy ponadto do wprowadzenia większego porządku w zakresie komunikacji oraz usprawnienia procesu obsługi dzwoniących, a w efekcie zwiększenia zadowolenia pacjentów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here