Pomyśl sobie co byłbyś w stanie zrobić w momencie, kiedy twój codzienny spokój byłby zakłócany przez kogoś kogo nawet nie znasz. Jednak taka osoba w jakiś sposób zdobyłaby twój numer telefonu. Wtedy ona wydzwaniałaby do ciebie, chcąc się z tobą w jakimś celu skontaktować. Najczęściej byłby to jakiś natrętny ankieter, telemarketer czy po prostu telefoniczny oszust. Fałszywe telefony to plaga dzisiejszych czasów, warto dowiedzieć się jak walczyć z obcymi abonentami. Strona infornumer.pl to nieoceniona pomoc w tej kwestii.

Kilka kliknięć i już wiesz kto chciał się z Tobą skontaktować.

Nadeszły teraz całkiem nowe czasy. Internet daje nam możliwości o jakich wcześniej mogliśmy jedynie pomarzyć w naszych snach. Teraz nie musimy się już zastanawiać kto dzwonił do nas z obcego numeru. Nie musimy także oddzwaniać, kiedy nie jesteśmy pewni kogo usłyszymy po drugiej stronie słuchawki. Teraz wszystko można od ręki sprawdzić w Internecie. Po prostu wpisujesz numer, którego nie znasz i po chwili otrzymujesz pełen zestaw informacji, które pozwolą ci dowiedzieć się do kogo należy ten numer oraz kto chciał się do ciebie dodzwonić. Wtedy będziesz mógł podjąć samodzielną decyzję co do tego, czy chcesz rozmawiać z tą osobą i czy oddzwonisz do niej. Być może na pierwszy rzut oka jest to dla ciebie sprawa błaha. Jednak osoby, które borykały się z ciągłymi telefonami od obcych osób potwierdzą, że zupełnie nie jest to nic przyjemnego. Dlatego należy zawczasu podjąć odpowiednie środki ostrożności. Dzięki nim już nigdy nikt nie oszuka cię przez telefon, ani nie namówi na kupienie czegoś, co wcale nie jest ci potrzebne.

Jak mogę sprawdzić kto do mnie dzwonił?

Teraz sprawdzenie kto do ciebie dzwonił z obcego numeru to sprawa bardzo prosta. Po pierwsze najpowszechniejszym sposobem jest oczywiście skorzystanie z dostępnych w Internecie wyszukiwarek obcych numerów telefonów, na przykład jedną z nich jest popularna strona infonumer.pl. Tam dowiesz się wszystkiego o poszukiwanym numerze telefonu, są tam opinie i oceny innych użytkowników portalu a także cała masa komentarzy, które pozwolą stwierdzić czy taki numer jest bezpieczny czy wręcz przeciwnie. Można zainstalować także specjalną aplikację stworzoną do rozpoznawania pochodzenia numerów. W momencie, kiedy ktoś nieznany będzie do ciebie dzwonił aplikacja od razu zadziała. Kilka sekund i już będziesz wiedział kto chce się z tobą skontaktować. Pozwoli ci to podjąć decyzję odnośnie tego czy warto odbierać takie połączenie. Możesz zawsze skorzystać także z portali społecznościowych albo z internetowej książki telefonicznej. Takie wyszukanie numerów telefonów również może okazać się efektywne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here