Hosting WordPress

0
1050

Jeśli chcesz przygotować własną stronę internetową, możesz nauczyć się programować od podstaw. Dużo lepiej jednak skorzystać z gotowych rozwiązań, takich jak silnik WordPress. Jeszcze lepiej wykupić hosting w pakiecie z funkcjami łączonymi.

Jakie są zalety hostingu WordPress?

Przede wszystkim wybierają hosting WordPress nie musisz się martwić o instalację, która nie zawsze jest banalna. Różne wersje języka PHP, mySQL i innych elementów – to od razu stanie się nieważne. Wszystkim zatroszczy się firma hostingowa, a Ty po prostu będziesz używać działającego rozwiązania.

Hosting WordPress można wykupić w wielu miejscach, ale trzeba zwrócić uwagę na parametry oferty. Pojemność, limit transferu danych, limitowana ilość kont pocztowych. Tak samo ważna jest szybkość działania serwera oraz certyfikat SSL zapewniający skuteczne szyfrowanie przesyłanych informacji. Bez tego nie ma co myśleć o pozyskaniu klientów dla Twojej firmy – przeglądarki mogą ją blokować. Na to nie możesz sobie pozwolić w żadnym razie.

Oferta łącząca zalety hostingu WordPress z innymi opcjami jest dostępna na stronie cyberfolks.pl. To doskonała propozycja łącząca wiele funkcji w jednym pakiecie. Korzystając z niej mamy pewność, że nie zabraknie miejsca na nawet skomplikowaną stronę internetową. Nie będziemy blokowani w przeglądarkach, bo firma zapewnia automatycznie instalowany i odnawiany certyfikat SSL. Strona będzie wczytywana bardzo szybko ze względu na zastosowanie technologii LiteSpeed Cache. Dodatkowo mamy świetną funkcję tworzenia automatycznych kopii zapasowych wstawianych treści. Co 6 godzin będzie tworzona nowa kopia i będziesz mógł z niej korzystać do 28 dni później. Taka oferta nie jest często spotykana.

Ile kosztuje dobry hosting WordPress?

Mniej niż myślisz. Najlepsza opcja zapewniająca 20 GB pojemności to koszt tylko 49 zł za rok hostingu. Nie musisz się decydować w ciemno, bo obsługę możesz uruchomić bezpłatnie i testować przed 14 dni. A jak szybko można uruchomić taką stronę? W 60 sekund! Mówisz, że to niemożliwe? Nie wahaj się po prostu wejść na stronę cyberfolks.pl i sam sprawdź. W ten sposób możesz nie tylko bardzo szybko zacząć sprzedawać, ale zaoszczędzić sporo pieniędzy, bo zwykła cena pakietu to 499 zł. Cyber Folks może zapewnić Ci nie tylko pełny serwis zawierający zalety hostingu WordPress, ale także indywidualnego opiekuna oraz lepsze pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

Przejdź do cyberfolks.pl i zobacz też opinie innych użytkowników. Nie musisz na nich polegać, bo usługę uruchomisz bez kosztów na 14 dni, ale warto zobaczyć, że poważne osoby wspierają Cyber Folks. A jeśli szukasz więcej wiedzy lub inspiracji, możesz skorzystać z bloga oraz webinariów. Cyber Folks to nie tylko hosting WordPress, to kompleksowa opieka Twojego biznesu. Szybko stanie się dla Ciebie niezbędna.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here