Dlaczego CMS Drupal to dobry wybór dla dużych i średnich firm?

W zalewie systemów CMS ciężko zdecydować się na ten najlepszy i najbardziej odpowiedni dla swojej firmy. Szczególnie, że wybór jest bardzo bogaty, a z każdym kolejnym rokiem content management systemów raczej przybywa niż ubywa. Jeśli Twoją firmę można uznać za średnią lub dużą, to ze swojej strony polecamy CMS Drupal. Dlaczego?

Na początek należy podkreślić, że wybór CMS to często wybór indywidualny. Dla przykładu – niektórzy koderzy czy programiści mają swoje preferencje i będą zalecać swoje ulubione rozwiązanie. Nie zmienia to jednak faktu, że Drupal, choć mniej popularny niż WordPress, ma wiele zalet w kontekście dużych i średnich firm.

Łatwe zarządzanie

Bez wątpienia ogromną zaletą jest przejrzysty i intuicyjny panel administracyjny, którym łatwo zarządzać. W CMS można tworzyć różne konta o różnym poziomie dostępów. To duże ułatwienie dla firm rozproszonych po całym świecie – dzięki temu osoby pracujące zdalnie mają pełny dostęp do strony i mogą dowolnie edytować poszczególne treści. Duża dowolność w tym zakresie pozwala tworzyć użytkowników różnego poziomu.

Skalowalność i rozwój

Niewątpliwie zaletą jest też open source. Średnia firma bez wątpienia ma aspiracje, by dalej się rozrastać, a wraz z nią rozrastać się będzie strona www czy też portal internetowy. Przy CMS Drupal nie jest to problem – jako rozwiązanie open source daje się dowolnie modyfikować i wprowadzać liczne zmiany. Wszelkie możliwości rozwoju i wprowadzania nowych funkcjonalności są tutaj jak najbardziej na miejscu.

Postaw na bezpieczeństwo

CMS Drupal to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej stabilnych content management systemów. To bardzo ważne dla dużych i średnich firm, które zarządzają wrażliwymi danymi swoich klientów. Liczne aktualizacje czy też poprawki sprawiają, że Drupal przez wszelkiego rodzaju programistów uznawany jest za najbezpieczniejsze dostępne na rynku rozwiązanie. Wymiernie wpływa na to rozbudowana społeczność, która cały czas pracuje nad usprawnianiem silnika.

Elastyczność stron opartych o CMS Drupal

Drupal to także różnorodne strony internetowe. Ten content management system jest na tyle elastyczny, że można go równie dobrze zastosować dla strony wizytówkowej, rozbudowanego portalu informacyjnego, jak i dla małego sklepu internetowego. Dzięki temu Drupal, przy umiejętnym zastosowaniu i dopasowaniu poszczególnych modułów, może być odpowiedzą na wszystkie pytania związane ze stronami internetowymi. Jedna firma może w oparciu o Drupal postawić kilka stron, znacząco różniących się strukturą czy też celem.

Biorąc pod uwagę wyżej wymienione zalety, warto rozważyć CMS Drupal jako content management system dla średnich i dużych firm. Możliwość dowolnego rozwijania i modyfikowania stron internetowych opartych o ten silnik jest bez wątpienia ważnym czynnikiem, oddziałującym na wyobraźnię działów marketingu czy też właścicieli firm. Skalowalność to bardzo ważna cecha wszystkich sieciowych rozwiązań, a to jeden z głównych wyznaczników Drupala.

Sprawdź również ofertę doświadczonego dostawcy rozwiązań opartych o CMS Drupal

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here