etykiety

Zależnie od trybu i miejsca pracy, drukarka mobilna oraz drukarka do etykiet na paczki, będą miały swoje wady i zalety, na które kupujący powinien zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Jeśli szukasz odpowiedniego sprzętu dla Twojej firmy, porady o takiej tematyce znajdziesz tutaj. Oczywiście drukarka mobilna oraz standardowa drukarka etykiet kurierskich różnią się parametrami i sposobem użytkowania. Jaka drukarka do etykiet kurierskich sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojego biznesu?

W czym pomoże Ci drukarka do listów przewozowych?

Jeżeli jesteś właścicielem małej oraz średniej firmy, z pewnością zastanawiasz się nad wdrożeniem systemu automatycznego znakowania. Jeśli szukasz odpowiedniego sprzętu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania, musisz dobrze zastanowić się nie tylko nad jej właściwościami, ale również nad szybkością jej pracy i praktycznym zastosowaniem jej możliwości. Wybór niewłaściwej drukarki do etykiet na paczki może nastąpić, jeżeli źle oszacujesz potrzeby swojego biznesu w zakresie etykietowania. Drukowanie zbyt małej lub zbyt dużej ilości będzie stanowiło spory problem, zwłaszcza finansowy. Jaka drukarka do etykiet kurierskich będzie najlepsza? Jakie są jej parametry oraz czy będziesz korzystał ze wszystkich dostępnych funkcji? Kiedy Twoja firma otrzymuje coraz więcej zleceń, liczba wysyłanych i nadawanych paczek stale rośnie. Aby utrzymać dobre tempo pracy i należycie wykonywać swoje obowiązki, pracownicy potrzebują właściwego sprzętu, z którego bez przeszkód będą mogli korzystać. Drukarka do listów przewozowych świetnie sprawdzi się, jeśli potrzebujesz usprawnić wszystkie procesy, związane z wysyłką paczek. Sebitu to najlepszy dostawca sprzętu IT, który nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Zaufaj znanej firmie i zatroszcz się o komfort pracy swoich pracowników.

Plusy posiadania drukarki etykiet kurierskich

Jeśli swoją drukarkę do etykiet na paczki masz zamiar umieścić w magazynie, sprawdź, czy ten konkretny model sprosta panującym tam warunkom. Kiedy urządzenie ma działać w środowisku przemysłowym, a nie w czystym biurze, może być narażone na niezbyt sprzyjające okoliczności. Dostający się do środka drukarki do listów przewozowych kurz oraz pył, mogą wpłynąć na jej sprawne i szybkie działanie. Dlatego przed zakupem warto dowiedzieć się więcej o poszczególnych modelach i wybrać drukarkę przemysłową, której nie zatrzyma wilgoć czy brud. Kolejną istotną kwestią jest sposób, w jaki drukarka do etykiet na paczki łączy się z innymi urządzeniami. Jeżeli chodzi o opcje komunikacji, warto wybrać taką, która łączy się poprzez Wi-Fi, ale również USB czy Ethernet. Dzięki temu jej integracja z otoczeniem będzie o wiele bardziej elastyczna. Jakość wydruku, czyli rozdzielczość obrazu w drukarce do listów przewozowych może być różna. W zależności od potrzeb Twojego biznesu wielkość etykiet może się zmieniać. Jeżeli szukasz najlepszego urządzenia, możesz wybrać takie o rozdzielczości 203 dpi, 300dpi lub 600 dpi. Jeśli drukujesz na skalę przemysłową, wybierz model o rozdzielczości 600 dpi, która gwarantuje najlepszą jakość wydruku. Do mniejszych etykietek, bardzo dobrze sprawdzą się urządzenia o rozdzielczości 300 dpi. Dla standardowego użytkownika, który zwykle drukuje etykiety o normalnej wielkości, czyli 4 cale, sprzęt oferujący 203 dpi będzie wystarczający. Wybierz drukarki do etykiet na paczki od Sebitu. Przeczytaj poradnik jak wybrać odpowiednią drukarkę etykiet – https://sebitu.pl/jak-wybrac-odpowiednia-drukarke-etykiet/

Drukarka mobilna – zalety jej działania

Co zapewni Ci drukarka mobilna, czego nie zrobi standardowa drukarka do listów przewozowych? Z pewnością będzie to elastyczność pracy, a także komfort użytkowania. Jeżeli w Twojej firmie istnieje potrzeba drukowania paragonów, faktur i innych ważnych dokumentów, poza siedzibą i biurem firmy, przenośna drukarka może się przydać i usprawnić wszystkie procesy. Szczególnie w handlu i logistyce, pracownicy potrzebują przenośnych drukarek, które pomogą im pracować w terenie, bez konieczności powrotu do biura. Jest to o tyle przydatne, że osoba może szybko i sprawnie przygotować niezbędną umowę czy też wydać paragon, potrzebny przy kontakcie z klientem. Rzecz ma się podobnie, jeśli chodzi o służby bezpieczeństwa, czy ekipy ratunkowe. Przecież na czymś trzeba wydrukować niezbędne raporty. Tutaj nie chodzi tylko o pracę w środowisku przemysłowym, gdzie zwykle korzysta się z profesjonalnego sprzętu, jakim jest drukarka do etykiet na paczki. Magazyn rządzi się innymi zasadami. Za to oba te urządzenia mogą szczycić się intuicyjnością użytkowania, która pozwala uniknąć drobnych błędów, wynikających z ludzkiej nieuwagi.

Atuty drukarki mobilnej

Aspektem, który warto sprawdzić przed zakupem drukarki przenośnej, są jej opcje łączności z innymi urządzeniami. Aby w prosty sposób, bezprzewodowo móc drukować, Twój sprzęt powinien działać w standardzie Wi-Fi 802.11ac lub Bluetooth 4.1. Właśnie to pozwoli na bezpieczne i szybkie drukowanie potrzebnych dokumentów i faktur bez konieczności wchodzenia do danego pomieszczenia. Jeśli chodzi o rozdzielczość, parametry, które może posiadać drukarka mobilna to 203 dpi lub 300 dpi. Między nimi nie ma bardzo dużej, zauważalnej różnicy. 300 dpi polecana jest, jeśli czcionka jest mała, a drukowany przez urządzenie kod kreskowy, skomplikowany. 203 dpi będzie optymalnym wyborem, jeżeli na sprzęcie drukowane są faktury lub większe dokumenty. Drukarka mobilna musi być wytrzymała. Co to oznacza? Tak jak większa drukarka etykiet kurierskich, jest narażona na specyficzne warunki, panujące w środowisku. Nie tylko w magazynie, ale podczas pracy w terenie, liczą się konkretne cechy urządzenia. Wytrzymała konstrukcja, wyświetlacz z hartowanego szkła oraz ochrona przed deszczem, kurzem i pyłem to standard przy tego typu sprzęcie. Zaufaj firmie Sebitu (https://sebitu.pl/) i dowiedz się jak wybrać mobilną drukarkę etykiet dzięki poradnikowi – https://sebitu.pl/mobilna-drukarka-etykiet-poradnik-zakupowy/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here