Czym kierować się przy wyborze firmy tworzącej aplikacje mobilne?

Rynek aplikacji mobilnych jest bardzo szybko rozwijającą się branżą, w której jest kilka głównych firm kreujących wizerunek tych aplikacji w naszym kraju. Najciekawsza z nich jest firma ProExe (zachęcamy do odwiedzenia http://proexe.pl). Dzięki wielu latom doświadczenia oferują swoim klientom profesjonalne i bardzo rozbudowane programy dla systemów iOS, Android oraz Windows Phone. Każda aplikacja tworzona jest od podstaw wg wytycznych klienta zlecającego pracę. W ciągu kilku lat działalności przedsiębiorstwo zdobyło kilka prestiżowych nagród w organizowanych przez znane marki konkursach. Dzięki temu Proexe zyskało renomę i uznanie na rynku aplikacji mobilnych.

Dzięki współpracy z dużymi firmami oraz markami przedsiębiorstwo stale powiększa swoje portfolio o bardzo ciekawe i wymagające projekty. Ich aplikacje znaleźć można na wielu konferencjach. Dają możliwość pracy offline oraz mają wbudowana funkcje oceniania poszczególnych imprez wchodzących w skład konferencji. Ciekawe rozwiązania dedykowane dla biznesu pozwalają przedsiębiorcom wprowadzać w swoich firmach zmiany poprawiające zarządzanie personelem oraz komunikację na poszczególnych szczeblach.

Firma wydała wiele interesujących aplikacji dedykowanych m.in. osobom związanych z branżą medyczną. Wszystkie aplikacje dostosowane są do popularnych urządzeń oraz systemów operacyjnych instalowanych na tabletach, oraz smartphonach. Zaawansowane kalkulatory dla przedsiębiorców autorstwa Proexe wykorzystywane są w wielu firmach do obliczania ważnych w biznesie danych oraz wskaźników. Dzięki temu przedsiębiorcy mają możliwość łatwiejszego zarządzania firma oraz m.in. jej wydatkami.

Decydując się na współpracę z Proexe, zlecasz napisanie aplikacji doświadczonym programistom oraz twórcom grafiki do programów mobilnych. Każda aplikacja jest dokładnie sprawdzana przez testerów oprogramowania, dzięki czemu każdy z klientów otrzymuje w pełni funkcjonalne oprogramowanie gotowe do instalacji na dowolnym urządzeniu. W celu wyceny konkretnego zlecenia warto skorzystać z formularza kontaktowego umieszczonego na stronie www firmy – http://proexe.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here