Czym dokładnie jest smartfon bezramkowy

Smartfon bezramkowy – co to jest?

Nowoczesne telefony powinny cechować się wieloma rzeczami. Można do nich zaliczyć chociażby wydajne podzespoły, dobre aparaty czy łączność 5G. Jednakże nie możemy mówić o nowoczesności bez zwrócenia uwagi na design urządzeń. Czym jest smartfon bezramkowy i jakie zalety ma dla użytkownika, który z niego korzysta? Zaraz poznamy odpowiedź na to pytanie!

Czym dokładnie jest smartfon bezramkowy? To takie urządzenie, które charakteryzuje się jak najwęższymi ramkami oddzielającymi ekran smartfona od reszty urządzenia. Takie rozwiązanie jest efektem powiększania ekranów w smartfonach – nasze telefony od dawna służą nam nie tylko do wykonywania połączeń, więc większy ekran jest bezsprzeczną zaletą. Grube ramki pomiędzy ekranem a resztą telefonu redukują przestrzeń roboczą wyświetlacza.

Smartfony bezramkowe to zdecydowanie jedne z najładniejszych smartfonów i zdecydowanie możemy nazwać je nowoczesnymi telefonami. Jaki smartfon bezramkowy będzie dobrym wyborem, kiedy zależy nam jak najładniejszym designie telefonu?

Smartfon bezramkowy – jakie są najładniejsze smartfony?

Jeśli chodzi o bezramkowe wyświetlacze, to bardzo dobrze w tej kategorii prezentuje się marka Samsung. Ten producent zdecydował się na umieszczanie ekranów bez ramek nie tylko w smartfonach, ale nawet w telewizorach. Jak wygląda oferta bezramkowych smartfonów?

Samsung Galaxy A52 5G – smartfon bezramkowy w przystępnej cenie

Jeśli kogoś interesuje smartfon bezramkowy, to wcale nie musi wydawać na niego olbrzymich sum pieniędzy. Przykładem takiego urządzenia jest Samsung A52 – w wersji z 5G kosztuje poniżej 500 złotych. Poza bezramkową konstrukcją oferuje on swoim użytkownikom wodoszczelność zgodną ze standardem IP67 oraz 8GB pamięci RAM – to bardzo dobry wynik, zwłaszcza jeśli chodzi o telefon w tej cenie.

Samsung Galaxy S22 Ultra – topowy bezramkowiec marki Samsung

Jeśli ktoś szuka bezramkowego smartfona, który jest także zaawansowany technologicznie, bardzo dobrym wyborem może się okazać topowy bezramkowiec marki, czyli Samsung Galaxy S22 Ultra. To prawdziwe narzędzie do zadań specjalnych, które cechuje się nie tylko bardzo wydajnymi podzespołami, ale też szeregiem różnych ciekawych rozwiązań.

Jednym z nich jest specjalny rysik S Pen, znany dotychczas z serii Note. Pozwala on na wprowadzanie na ekran smartfona odręcznych notatek, które następnie mogą zostać przekonwertowane w tekst. Wraz z bezramkowym wyświetlaczem takie rozwiązanie czyni z tego telefonu nie tylko świetne narzędzie do rozrywki, ale też do pracy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here