Co nowego w Sekiro Shadows Die Twice i Soul Calibur VI?

Wielu graczy ma już utartą drogę i zdanie na temat sprzętu, na którym grają i w obrębie jakich gier się poruszają. Jednak czasami zastanawiają się, czy warto przechodzić do nowego środowiska, kiedy już mają pokaźną kolekcję gier na półce? A może nie myślisz o zmianie konsoli na PC, ale marzy Ci się Sekiro: Shadows Die Twice lub Soul Calibur VI? Zobaczmy, co w trawie piszczy.

Sekiro: Shadows Die Twice co o nim wiadomo?

Przygoda dla jednego gracza, a nie tak, jak w poprzedniej części. Znajome rozwiązanie, jakim było, zostawianie podpowiedzi dla innych graczy w czasie rozgrywki zostało usunięte. From Software zaplanował walki z bossami, myśląc wyłącznie o jednym graczu. Kooperacja nie jest możliwa w Shadows Die Twice, kliknij i sprawdź informację o grze.

Trochę o mapach

Kierownik działu marketingu Yasuhiro Kitao powiedział, że gracz tworzący przestrzeń w grze nie musi brać pod uwagę wygody innych graczy w poruszaniu się w przestrzeni. Wykorzystanie terenu w przydatny sposób każdy gracz tworzy dla siebie osobno. Zaprzestanie kontynuacji funkcji multiplayer pozwoliło, aby deweloperzy dodali możliwość zatrzymania rozgrywki. Więcej informacji znajdziesz na tronie: (https://www.neo24.pl).

Walka w Sekiro: Shadows Die Twice

Obecna odsłona różni się od poprzednich projektów From Software głównie walką z przeciwnikami. Ich wcześniejsze gry stawiały na bezpośredni atak i mocne starcie połączone z wieloma szybkimi unikami. Gra wymaga od użytkownika wnikliwej analizy i niemałego sprytu. Warto też wiedzieć, że w tym przypadku warto też kombinować, żeby osiągnąć swoje cele. Jednak warto wiedzieć, że można dotrzeć do wyznaczonego miejsca na wiele sposobów, a dodatkowym urozmaiceniem w misji jest wiele elementów skradankowych, które podnoszą napięcie i dają wiele satysfakcji.

Soul Calibur VI świeży początek

Nowa opowieść, która została zbudowana w całości na starych fundamentach, jednak przygotujmy się na pewne zmiany…

Na samym początku warto zaznaczyć, że szósta część serii to remake pierwszej odsłony z 1999 roku. Odpalając grę, wracamy do kultowej przygody i ulubionych bohaterów, pisząc całą historię od początku.

Walka – kamień-papier-nożyce wydaje się znajoma?

Jedną z ciekawszych mechanik, która wróciła w łaski graczy, jest walka kamiań-papier-nożyczki, a ujawnia się ona w momencie, kiedy zderzą się dwie bronie. W tej części pojedynki są niczym ujęcia z filmu i rozciągają się w czasie. W walce fascynujące jest podejmowanie decyzji jeszcze przed ostateczną konfrontacją z przeciwnikiem. Spowalniamy czas jednym przyciskiem, żeby następnie w krótkim czasie wybrać rodzaj ciosu. Po sekundzie możemy obserwować, jak wojownicy stają do ataku, a gracze widzą, jak na dłoni podjęte parę chwil wcześniej decyzje. Kliknij i sprawdź ofertę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here