koszulki

Prezentowanie prezentów to delikatna sprawa. Nie, możesz oczywiście pójść sprawdzoną ścieżką, ponieważ zawsze masz do wyboru opcje wygranej na wszystkie czasy. A jeśli dla młodych ludzi skarpetki i brzytwa stały się symbolem niezbyt mile widzianego prezentu, dziewczyny są nadal zadowolone ze słodyczy i biżuterii. Jak mówi przysłowie: „kobietom – kwiaty, dzieciom – lody i, co najważniejsze, nie pomylić”.

Jednak jeśli nie chcesz „odczepić się standardowym zestawem”, ale sprawić, byś ucieszyć, oszołomić wyobraźnię, abyś został zapamiętany i lubiany, prezenty należy wybierać mądrze i sensownie.

Fajne funkcje prezentowe

Prawdziwie udany prezent ma co najmniej trzy cechy:

  • jest przydatny. Nie oznacza to, że powinieneś darzyć tylko witaminy i wyciskarki do soków. Jednak Twój prezent powinien mieć swój cel. Nie jesteśmy przeciwni pamiątkom, ale wiedząc, że będą wykorzystywać prezentowaną rzecz, tak, również z przyjemnością – to miłe. Sam wiesz, ile waz, podków, szkatułek i skarbonek zbiera kurz na półkach. A Twój dar zawsze się przyda;
  • jest oryginalny. Nawet bukiet róż może być banalny lub niezwykły. Za pierwszy powiedzą „dziękuję”, a drugi zostanie umieszczone w „opowieściach” ulubionego posłańca, a on otrzyma setki zachwyconych komentarzy;
  • jest adresowany. Taki, który pokaże, że przy wyborze pomyślałeś o tym, dla kogo jest przeznaczony. Taki, którego nie można przekazać komuś innemu. Ten, który mówi o Twoim nastawieniu.

Przed dokonaniem ostatecznego wyboru sprawdź się w tym mini-teście. Jeśli twój prezent otrzyma trzy „Tak” – sukces jest gwarantowany.

Nie musisz się martwić, że znalezienie niespodzianki spełniającej wszystkie kryteria jest zbyt trudne. Każdy może to zrobić, po prostu musisz tego chcieć. Aby Ci to ułatwić, oferujemy kilka pomysłów na ciekawe prezenty, które można zrealizować za pomocą super rzeczy – T-shirtów z oryginalnym nadrukiem.

Koszulka jako kartka z pozdrowieniami

Najłatwiej jest zamówić odzież z nadrukiem i umieścić pozdrowienia po prostu na nią. Wiersze, życzenia, świąteczny obraz tematyczny – wszystko to idealnie pasuje jako szkic. Firma PrintSalon drukuje na odzieży i akcesoriach oraz oferuje szeroki wybór gotowych nadruków na każdy gust. Jednak w razie potrzeby możesz stworzyć własny projekt od początku do końca. Użyj osobistego archiwum, aby wybrać naprawdę wyjątkowe ilustracje.

Pomysł nr 1. „Gratulacyjny kolaż na urodziny”. Zbierz 5-7 bliskich przyjaciół osoby urodzinowej, poproś ich o napisanie gratulacyjnych napisów na arkuszach A4, im bardziej oryginalny, tym lepiej. Konieczne jest sfotografowanie każdego osobno i wykonanie kolażu wszystkich ilustracji. Można go umieścić po jednej stronie koszulki, a po drugiej – portret bohatera okazji i datę pamiętnego wydarzenia. Kiedy będziesz dawać, nie zapomnij poprosić go, aby przymierzył nową rzecz i zrób zdjęcie – może się przydać na następną rocznicę.

Odzież z nadrukiem do pamiętnych dat

Bardzo cenne jest to, że koszulka nadaje się nie tylko jako prezent urodzinowy, ale z prawie każdego powodu. Z jej pomocą możesz pogratulować:

· rodziców – z narodzinami dzieci;

· dziewczyn, kobiet, babć – z Dniem Kobiet;

· całą rodzinę – z Bożym Narodzeniem;

· nowożeńców i małżonków – z rocznicą ślubu;

· bliskiego przyjaciela – ze zwycięstwem w konkursie, współzawodnictwie;

· absolwenta – z ukończeniem szkoły lub uniwersytetu;

· kolegę z pracy – z awansem;

· nauczyciela, wychowawcę, profesora, trenera – z urlopem zawodowym;

· ukochaną osobę – z po prostu dobrym dniem.

Sklep internetowy PrintSalon oferuje kontynuację tej listy i wybór opcji prezentów z okazji Dnia Matki i Ojca, święta zakochanych, a nawet na Halloween. Nadruki tematyczne w magazynie znajdują się w katalogu strony.

Pomysł nr 2. „Jak pogratulować nauczycielowi sportu w Dzień Nauczyciela”. Wybierz ogólne zdjęcie swojej drużyny lub sekcji sportowej, gdzie uczniowie są pokazywani wraz ze swoim trenerem. To wspaniale, jeśli dysponujesz świeżymi materiałami fotograficznymi. I zamów nadruk na odpowiednim produkcie, takim jak koszulka sportowa.

Prezent na podstawie hobby

Każda osoba ma swoje ulubione hobby, zajęcie, które przynosi przyjemność. Ludzie są zadowoleni, gdy inni są zainteresowani tym, co jest dla nich cenne i ważne. Jednocześnie hobby może stać się źródłem dochodów i nowym zawodem. Ręcznie robione produkty, domowe kosmetyki lub słodycze sprzedają się dobrze w Internecie.

Jeśli chcesz zadowolić ukochaną osobę, rozważ wariant odzieży z nadrukiem poświęconym jego hobby.

Pomysł nr 3. „Koszulka z kodem QR”. Chcesz pomóc przyjacielowi w projekcie biznesowym? Daj mu koszulkę z kodem QR jego strony na Instagramie lub Facebooku. Dzięki temu jeszcze więcej osób dowie się o fajnym hobby Twojego przyjaciela, a on będzie miał fajną koszulkę.

Odzież z nadrukiem dla dużej kompanii

Podczas uroczystości rodzinnych, gdy gromadzi się wiele osób, a także na imprezach firmowych zwyczajowo przemyśleć program rozrywkowy. Jest to uzasadnione, ponieważ w przeciwnym razie zorganizowanie interesującego wydarzenia stanie się trudnym zadaniem. Najczęściej oprócz tańców i tostów w programie są konkursy. A tutaj nie można obejść się bez wstępnie przygotowanych koszulek dla wszystkich uczestników.

Rzeczy z nadrukami mogą być używane:

· jako odzież dla zespołów, aby odróżniać uczestników od siebie;

· jako nagroda dla zwycięzców;

· jako niezbędny element konkursu, na przykład, jeśli jego celem jest wymyślenie interesującego sloganu lub podpisu do zdjęcia na koszulce.

Na koniec pamiątki z nadrukami zostaną zapamiętane przez wszystkich uczestników wydarzenia.

Pomysł nr 4. „Koszulki rodzinne”. Jadąc na wakacje, gdzie będzie wielu krewnych, zamów imienne modele dla wszystkich. Więc rozwiązujesz problem prezentów i zostajesz autorem nowej tradycji rodzinnej. Na przykład na imprezę sylwestrową można kupić koszulki z motywem świątecznym i napisem na plecach:

· „Jesteśmy Novaki”;

· „Kowalczuk – rzadkie nazwisko”;

· „Najbardziej przyjazna rodzina to Wojciechowiczów” itp.

Jeśli zgadniesz z rozmiarem, wszystko od niemowląt po dziadków będzie nosić prezenty na każde spotkanie rodzinne.

Co darzyć, jeśli zostaniesz poproszony o przyjście bez prezentu

Wszyscy przynajmniej raz znaleźli się w sytuacji, gdy przyjaciel dzwoni do ciebie i mówi: „Mam powód, przyjdź w sobotę, uczcimy, jednak nie myśl o dawaniu czegoś!” Jak być? W końcu, jeśli jest to świąteczna okazja, to przyjście bez prezentu jest tak naprawdę zawstydzające, i się nie chcę.

Inną opcją jest wieczna troska o to, co podarować ludziom zamożnym, o których uważa się, że mają już wszystko. Pieniądze – głupio. Alkohol i słodycze – banalnie.

I tym razem naszą rekomendacją jest oryginalny T-shirt z nadrukiem.

Pomysł nr 5. „T-shirt z nadrukiem dla tych, którzy nie potrzebują prezentów.” Tutaj wszystko jest proste: wybierz koszulkę w odpowiednim stylu i napisz na niej: „Nie prezent”. Lub poproś o odszkodowanie w wysokości 1 złotego, aby z pewnością spełnić życzenie właściciela wakacji.

Oprócz koszulek w sklepie internetowym PrintSalon możesz również kupić męskie, damskie i dziecięce bluzy, raglany, nakrycia głowy i akcesoria z różnymi zdjęciami, dzięki czemu nie musisz się już martwić, gdzie znaleźć najbardziej oryginalne prezenty dla swoich bliskich.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here