Benefity dla pracowników

Motywowanie pracowników firmy nie tylko podwyżką, ale jednocześnie też wieloma elementami pozapłacowymi jest zjawiskiem coraz bardziej popularnym. Wielu pracodawców zrozumiało, że współcześnie nie można opierać się wyłącznie na motywowaniu większymi zarobkami.

Pracownicy chcą czegoś więcej, a to wzmacnia utożsamianie się pracownika z danym pracodawcą oraz może go bardziej zmotywować do wytężonego wysiłku. Dlatego też stworzyliśmy system, stworzyliśmy pewien produkt, który umożliwia pracodawcom właściwie, nowocześnie i skutecznie motywować swoich podwładnych. Stworzyliśmy system kafeteryjny, dzięki któremu pracownicy każdej firmy będą w pełni zadowoleni.

Program benefit

Stworzyliśmy Kafeterię MyBenefit, dzięki której pracownicy mogą swobodnie korzystać z różnego rodzaju atrakcji. Do owych atrakcji można zaliczyć:

– korzystanie z wejść do kina

– korzystanie z wejść do teatru

– korzystanie z wejść do parków wodnych, na pływalnię

– korzystanie z wejść do parków rozrywki

To oczywiście tylko wybrane przykłady rozrywki, z której pracownicy danej firmy mogą skorzystać. Czym jest oferowana przez nas kafeteria? To specjalna platforma internetowa, na której właśnie można znaleźć różnego rodzaju benefity dla pracowników. Można tutaj mówić o działaniach podobnych do tego, z czym mamy do czynienia w sklepie internetowym. Platforma ta jest wyposażona w różne filtry oraz ogromną ilość propozycji. Dzięki owym filtrom ułatwiliśmy znalezienie tego, co leży w sferze zainteresowania danego pracownika.

Jak działają benefity pracownicze?

Istotnym elementem jest oczywiście to, w jaki sposób dany pracownik może korzystać z owego programu? Tę kwestię znacząco ułatwiamy, a tym samym korzystanie z platformy jest dziecinnie proste. Każdy z pracowników danej firmy otrzymuje dostęp do swojego indywidualnego konta. Pracodawca przekazuje mu odpowiedni login oraz hasło do konta, które będzie znane tylko temu pracownikowi. Oczywiście samo hasło pracownik powinien natychmiast znane na takie, które nie będzie znane nikomu innemu, nawet pracodawcy. Kafeteria MyBenefit jest oczywiście dostępna przez całą dobę. W jej ramach można zakupić dostęp do dowolnej proponowanej rozrywki. Nie ma mowy oczywiście o dokonywaniu jakichkolwiek opłat, ponieważ to pracodawca doładowuje indywidualne konto pracownika określoną kwotą, z której ten będzie mógł korzystać.

Nagroda, uznanie, premia

Wszelkiego rodzaju benefity pracownicze, o których tutaj mowa, które są przez nas proponowane, są bardzo dobrą i skuteczną formą motywacji pracowników. We współczesnym świecie, który jest w dużej mierze zagoniony, taka forma motywacji jest bez wątpienia bardzo korzystną. Z jednej strony mamy pewien element motywacyjny, a z drugiej strony jest on bardzo łatwy w obsłudze oraz jest związany z bardzo wieloma formami rozrywki, z bardzo wieloma korzyściami zarówno dla samych pracowników jak i dla ich rodzin.

Tym samym Kafeteria MyBenefit zyskała współcześnie ogromną ilość zwolenników. Naszymi klientami jest coraz większa grupa pracodawców z różnych branż. Jednym z ciekawszych elementów, dzięki którym można w świetny sposób motywować swoich pracowników, jest także dawanie im możliwości skorzystania z bonów turystycznych TravelPass. Specjalne premie za uzyskiwane wyniki, za wkład w rozwój danej firmy. Jest to przykład tego, jak różnorodna może być oferta związana z benefitami pracowniczymi, które są oferowane przez nasz podmiot.

Stworzyliśmy coś, co bez wątpienia jest odpowiedzią na najgłębsze zapotrzebowanie współczesnego pracodawcy oraz pracownika. Wraz z upływem czasu zmienia się podejście do pracy, do systemu pracy. Tym samym pracownicy zmieniają wymagania odnoszące się do pracodawców. Warto jest, więc zadbać o to, aby właściwie ich motywować, a oferowana przez nas kafeteria MyBenefit doskonale sprawdza się w odniesieniu do owych oczekiwań. Zarządzanie benefitami pracowniczymi jest bardzo łatwe. My dajemy naszym klientom, którymi są zakłady pracy odpowiednie narzędzia motywacyjne, dajemy szereg różnych środków do tego, aby mogli oni właściwie motywować swoich pracowników. Współczesny pracownik oczekuje czegoś więcej niż tylko podwyżki, samochodu służbowego, telefonu służbowego oraz awansu. Współczesny pracownik docenia szereg korzyści, jakie płyną z programów motywacyjnych, jakim jest między innymi MyBenefit. Dlatego też liczba osób, pracodawców, którzy nam zaufali stale jest rosnąca. My ze swojej strony oczywiście staramy się udoskonalać nasz produkt, staramy się odpowiedzieć na najgłębsze oczekiwania rynku.

Autor: redakcja MyBenefit.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here