Abonament komórkowy jest często chętniej wybierany od tak zwanego telefonu na kartę, czyli oferty prepaid. Użytkownicy doceniają abonament przede wszystkim za wygodę i stały dostęp do usługi. Problemem jest jednak zazwyczaj wysokość rachunku, a konkretniej planowanie wydatków – bo te zazwyczaj uzależnione są od liczby wykonanych połączeń, wysłanych SMS-ów. Operatorzy jednak coraz częściej oferują abonamenty bez limitu, gdzie za stałą miesięczną kwotę można dzwonić i esemsować bez ograniczeń. W zdecydowanej większości przypadków są to jednak najdroższe oferty u danego operatoraJednak Orange ma dla swoich klientów propozycję, w której już w najniższym pakiecie można liczyć na abonament komórkowy bez limitu. Chodzi o ofertę Orange Love, który łączy w sobie kilka usług telekomunikacyjnych i multimedialnych. Jak wygląda to w praktyce? Sprawdzamy!

Orange Love, czyli abonament komórkowy, stacjonarny, telewizyjny i internetowy w pakiecie

Orange Love to połączenie kilku usług – internetu światłowodowego, telewizji, telefonu stacjonarnego oraz komórkowego – w jeden wygodny pakiet. Wiele osób obawia się takich połączeń, bo uważają, że nie każda usług będzie najwyższej jakości lub – jeśli ich jakość faktycznie będzie bardzo dobra – ostateczna wysokość rachunku okaże się po prostu bardzo wysoka. Od razu można jednak rozwiać te wątpliwości, bo Orange Love udowadnia, że najnowocześniejsze technologie oraz wysoka jakość usług mogą iść w parze z atrakcyjną ceną. Mówiąc o szczegółach, pakiet Orange Love zawiera internet światłowodowy o prędkości do nawet 600 Mb/s, telewizję z dostępem nawet do ponad 100 kanałów, a także telefon stacjonarny i komórkowy bez limitu.

Abonament komórkowy w pakiecie Orange Love – dzwonienie i esemesowanie bez limitów

Abonamenty komórkowe bez limitu połączeń i SMS-ów nie są nowością na rynku. Oferują je zarówno najwięksi operatorzy, jak i tak zwani operatorzy wirtualni. W praktyce jednak okazuje się, że takie oferty rzadko są opłacalne, bo są skalkulowane w taki sposób, że dla wielu użytkowników cena za brak limitu jest na tyle wysoka, że mimo wszystko wybierają tańszą ofertę limitowaną. Osoba, która decyduje się na abonament komórkowy w pakiecie Orange Love nie staje przed takim dylematem. Przygotowana oferta jest bowiem bez limitu już w najniższej opcji, więc dzwonić i esemesować bez limitu można już przy minimalnej cenie całego pakietu. Na tym jednak możliwości się nie kończą, bo w Orange Love w ramach abonamentu komórkowego otrzymuje się również 5 gigabajtów transferu internetowego (w tym ponad 3,22 gigabajta do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej). To ilość, która pozwala komfortowo przeglądać internet, korzystać z mediów społecznościowych, komunikatorów oraz wysyłać maile.

Abonament komórkowy w pakiecie – brak limitu rozmów nie jest jedyną zaletą

Brak limitu na rozmowy i esemesy z pewnością jest jednym z najważniejszych argumentów przemawiających za wyborem danej oferty. Jednak wiele osób decyduje się na abonament również ze względu na to, że nie chce wydawać jednorazowo dużej kwoty na telefon. Wolą „kupić” aparat za złotówkę, a następnie spłacać go w ramach comiesięcznego zobowiązania. Oferta telefonów w Orange Love jest bardzo duża – wybierać można zarówno spośród najnowszych modeli flagowych, jak i bardzo praktycznych telefonów ze średniej i niższej półki cenowej. To jednak nie koniec, bo w związku z tym, że oferta jest pakietem kilku usług, dostępne są również urządzenia dostosowane do nich. Można zatem wybierać telewizory, konsole, a także zestawy, na przykład telewizor i telefon komórkowy. Możliwości jest wiele i każdy może dobrać elektronikę zgodnie z własnymi możliwościami oraz potrzebami.

Abonament komórkowy w pakiecie Orange Love – wybór dla ceniących oszczędność, wygodę i nowe technologie

Po prześwietleniu oferty Orange Love (pełną informację na jej temat można znaleźć pod tym linkiem – https://www.orange.pl/love) trzeba stwierdzić, że przemawia za nią wiele argumentów, a abonament komórkowy bez limitów już w najniższym pakiecie jest z pewnością jednym z nich. Jest to również rozwiązanie wygodne i oszczędne, bo za kilka usług u jednego dostawy zapłaci się z pewnością mniej, niż gdyby każda z usług dostarczana byłaby przez innego operatora. Jednocześnie do opłacenia jest tylko jedną faktura i również w jednym miejscu otrzyma się na wsparcie i pomoc. Można więc podsumować, że Orange Love jest to idealny wybór dla klientów, którzy cenią oszczędność, wygodę i dostęp do najnowszych technologii, czyli w zasadzie… dla każdego.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here